Pochopiteľne každý z vás si môže položiť túto otázku ako prvú. V dnešnej dobe nie je vôbec zložité a nevyžaduje zrovna veľa úsilia kúpiť lístok na vlak, v pohodlí docestovať do nejakého párty mesta, za deň či dva si užiť jeho nočný život a vypraviť sa na cestu späť do reality. To je síce pravda, myšlienka dobrá, ale kto by chcel mať víkend zničený už hneď úvodnou cestou vo verejnej doprave s týpkom so špecifickým odorom, ktorého ťa nezbaví ani tá údajne fungujúca klimatizácia, či tých blbých kecov, ktoré budeš počúvať aj keď nechceš? Najlepším preventívnym prostriedkom pred týmito nástrahami dopravy dostupnej pre všetkých je využiť možnosť privátneho párty busu, kde sa o zábavu bude starať akurát tak dj s tými najlepšími setmi a na osvieženie postačia welcome drinky, o ktoré núdza určite nebude. Využi túto jedinečnú možnosť a aspoň raz v živote zaži aké to je cítiť sa ako pravá hollywoodska hviezda, ktorá zažíva výhody súkromnej dopravy na každodennom poriadku. A tá najlepšia časť? Ty v tom predsa nebudeš sám, celá tvoja partia poputuje s tebou. Čo lepšie si vieš predstaviť? Jednu nekončiacu párty kedy vymetiete tie najlepšie kluby v meste? O to sa už vôbec nemusíš báť, naši guidi sú špeciálne školení, aby zvládli nároky aj tých najnáročnejších jedincov a jednoznačne to bude víkend na ktorý nielenže tak rýchlo nezabudnete, ale všetci budú dúfať v jeho skoré zopakovanie.

Hovoríš si, že to znie lepšie, ale nie si si istý, či na to všetci budú mať dodatočné financie po už aj tak náročnom mesiaci? No vitaj, práve si buchol po hlavičke ďalšie plus našej organizácie. Keďže tu nie sme preto, aby sme zo študentov vysolili čo najviac peňazí, ale práve naopak, za čo najdostupnejšie ceny im umožnili zažiť niečo nezvyčajné, tentokrát nebudeš musieť celý zbytok zúčtovacieho obdobia jesť rožky s treskou aby si od hladu neumrel. Takéto techniky necháme na iných a my ti radšej zaručíme, že tentokrát nebudeš ľutovať ani jedno investované euro!

Pri prvej návšteve neznámeho miesta sú vždy nápomocné nejaké referencie od lokálnych ľudí, čo vedia čo a ako, preto všetci oceníte, že pre tento výlet nikto nemusí podstupovať žiaden dôkladný prieskum neznámych vôd aby naplánoval dokonalý program, ktorý bude ako na mieru šitý práve pre tu vašu partu. Tieto mestá pre nás už dávno nie sú v kategórií neprebádaných, práve naopak, poznáme ich pomaly lepšie ako vlastnú dlaň, takže jednoznačne vieme povedať, kde ísť treba a naopak ktorým dištriktom je radšej lepšie sa vyhnúť. Keďže ponuka je široká, nemusíš sa báť, že všetkých hádžeme do jedného vreca a hoci radi krepčíte na drum ‚n‘ bass, my vás vezmeme do strediska rádiových odrhovačiek. S nami si naozaj každý príde na svoje, stačí ak budete zdieľať svoje preferencie a určite nájdeme spoločnú reč! Športu zdar a tešíme sa na spoluprácu!